Jadłodajnia Qchnia polska ul.Żytnia 8, Kielce

(+48) 530 422 222

O nas

Więcej informacji
na Facebooku!

O nas

O nas

Marcin Piskulak

Szef Qchni polskiej

Nie od dziś wiadomo, że polska kuchnia zachwyca smakiem i aromatem. Zawiera ona w sobie paletę niezliczonej ilości dań, przepisów, receptur, które do dziś wiodą prym w wielu domostwach.

Kto potrafiłby się oprzeć tradycyjnie przygotowanym pierogom z kapustą i grzybami, czy domowej roboty kluskom śląskim? Pewnie w tej chwili błądzisz myślami, próbując przypomnieć sobie aromat, czy smak typowych polskich dań, które pamiętasz z wycieczek po kraju, wizyt u babci w dzieciństwie, czy krótkich wakacji w polskich górach? Któż by nie chciał delektować się nimi, kiedy tylko zechce, w dodatku nie musząc szukać ich daleko? To pytanie stało się główną inspiracją do stworzenia jadłodajni "Qchnia polska"!

Miejsce to łączy w sobie smaki z całego kraju, podświadomie zabierając nas w podróż, w każdy jego region. Świeżość naszych produktów jest gwarantem wysokiej jakości serwowanych dań. Tradycja przygotowania potraw przełamywana jest poprzez dodanie szczypty nowoczesności i oryginalności, a przystępna cena i korzystne oferty na każdą kieszeń, tylko zachęcają do odwiedzenia i skosztowania Naszych kulinarnych specjałów.

Nasz lokal mieści się w centrum Kielc, przy ul. Żytniej 8. W letnie dni i wieczory zapraszamy na taras umiejscowiony z tyłu kamienicy, gdzie można się zrelaksować i odpocząć od zgiełku miasta.

 

Nie czekaj dłużej i jak najszybciej zawitaj w Nasze progi! SERDECZNIE ZAPRASZAMY